• 185616
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правоаголен Држач 2 Ниво fabbygo 2LI

Правоаголен држач за бања со 2 нивоа

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185616 Категории: , Ознака: