• eddf9f71d2367607cb10c8cced9f42d9597f3e5bb3cef1ef052e0faeb42f4287
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Потопна пумпа со пловка MP-WP012

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 400W
Капацитет: 7000l/h
Макс. висина: 8m
Макс. длабочина: 5m
Мин. длабочина: 1m

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство