7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Потопна пумпа со наставок 250W

Моќност 250W
Макс. висина 9 м
Притисок 0,9 bar
Проток на вода 2500l/h
Тежина 5 кг

Агрина потопна пумпа со наставак, идеална за љубителите на дворот и градината.

Клуб Цена
4541 ден. 4900 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство