7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Потопна пумпа 400W за чиста вода

Моќност 400W
Макс. висина 6,5 м
Макс. длабочина 7м
Притисок 0,65 bar
Проток на вода 7500l/h
Тежина 5,5 кг

Агрина потопна пумпа за чиста вода со пловак.

Клуб Цена
5371 ден. 5789 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство