• 179380
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Послужавник ЕК144-22

Практичен, модерен и функционален послужавник

Клуб Цена
351 ден. 390 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179380 Категории: ,