• 179378
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Послужавници 1/2 ЕК81-14

Сет од 2 послужавници

Клуб Цена
729 ден. 810 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179378 Категории: ,