• 161258
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Поштенско сандаче MaxPuls 4630

Димензии: 37х36х13cm

Клуб Цена
1755 ден. 1950 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161258 Категории: ,