15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полирка за ѕид MP-DS004 – 710W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 710W
Вртежи: 0-1200/min
Дијаметар на шмригла: 225mm
Кратка должина: 1.31m
Извлечена должина: 1.7m
Должина на кабел: 4m

Клуб Цена
7933 ден. 9333 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство