5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полирка MaxPuls MP-PC014

Напон: 220-240V
Фреквенција: 50-60Hz
Моќност: 1400W
Вртежи: 1500-3800rpm
Големина на сунѓер: 180mm
ПВЦ кабел, VDE приклучок

Клуб Цена
4740 ден. 4990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство