• 171128
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полирка MaxPuls MP-PC014

Напон: 220-240V
Фреквенција: 50-60Hz
Моќност: 1400W
Вртежи: 1500-3800rpm
Големина на сунѓер: 180mm
ПВЦ кабел, VDE приклучок

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство