5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полир и восок во сива боја Sonax

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои
Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници
На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци
Обезбедува извонредна долготрајна заштита
Чисти, полира и заштитува во една операција

Клуб Цена
360 ден. 379 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство