5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полица за во бања ICA 1002 В

Боја:хром
Димензии:360x360mm
Материјал:метални легури

Клуб Цена
1481 ден. 1559 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039537 Категории: ,