5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полица за бања дупла ICA 2002

Боја:хром
Димензии:350x290mm
Материјал:метални легури

Клуб Цена
1804 ден. 1899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039536 Категории: ,