5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полица за бања Alba ICA 3103

Боја:хром
Димензии:410x690mm
Материјал:метални легури

Клуб Цена
2108 ден. 2219 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039518 Категории: ,