5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полица fabbygo 31x75cm со шрафови

Димензии:31x75cm
Во сет со шрафови

Клуб Цена
408 ден. 430 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 027651 Категории: ,