5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полица 43x93cm со шрафови

Димензии:43x93cm
Во сет со шрафови

Клуб Цена
617 ден. 649 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 080659 Категории: ,