5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подпрозорска даска PVC LP 100

ЦЕНАТА ЗА ДАСКИТЕ Е НА 1m
Отпорност на влага и пареа
Висока отпорност на гребење
Отпорност на високи температури
Висока издрлживост
Висока отпорност на УВ зраци
Лесна инсталација
Отпорност на детергенти
Отпорност на дамки од храна

Клуб Цена
189 ден. 199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство