• kjj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подпрозорска даска PVC LP 100

ЦЕНАТА ЗА ДАСКИТЕ Е НА 1m
Отпорност на влага и пареа
Висока отпорност на гребење
Отпорност на високи температури
Висока издрлживост
Висока отпорност на УВ зраци
Лесна инсталација
Отпорност на детергенти
Отпорност на дамки од храна

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство