5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подпрозорска даска PCV LP 150 – Бела

Подрозорските даски се продаваат на 1м.
Отпорност на влага и пареа
Висока отпорност на гребење
Отпорност на високи температури
Висока издрлживост
Висока отпорност на УВ зраци
Лесна инсталација
Отпорност на детергенти
Отпорност на дамки од храна

Клуб Цена
246 ден. 259 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство