• 171543

Подов Сифон ICD 50048

Боја:хром
Димензии(ДxШ):50×12,5cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик

3090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171543 Категорија: