• 171542
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 50027W

Боја:бела
Димензии(ДxШ):50×12,5cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
3861 ден. 4290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171542 Категории: ,