• 171540
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 50026B

Боја:црна
Димензии(ДxШ):50×12,5cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик и стакло

Клуб Цена
3501 ден. 3890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171540 Категории: ,