• 171539

Подов Сифон ICD 50021

Боја:хром
Димензии(ДxШ):50×7cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик и ПП

3090 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171539 Категорија: