• 171539
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 50021 70

Боја:хром
Димензии(ДxШ):70×7cm

Клуб Цена
3231 ден. 3590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171548 Категории: ,