• 182101
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 50014 – 70

Боја:хром
Димензии(ДxШ):50×12,5cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик и ПП

Клуб Цена
2513 ден. 3590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182101 Категории: ,