• 171537
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 50004

Боја:хром
Димензии:50x7cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
2781 ден. 3090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171537 Категории: ,