• 171564
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 30004

Боја:хром
Големини на пакетот:46x13x17cm
Нето маса:1,8 kg

Клуб Цена
4403 ден. 6290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171562 Категории: ,