• 171563
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов Сифон ICD 252504

Боја:хром
Димензии:25x25cm
Материјал:Не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
3051 ден. 3390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171563 Категории: ,