• 179731
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подметач за ручање 1/6 ЕК98-3

Практичен подметач за на маса

Клуб Цена
314 ден. 349 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179731 Категории: ,