5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подметач микрофиберен за садови

Подметач од микровлакана (80% полиестер, 20% полиамид)
Димензии: 38×60 cm

Клуб Цена
218 ден. 229 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство