• 183285
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Слушалки PHO MSI ICARUS C305

Растојание на фрекфенција: 20Hz-20kHz
Чувствителност: 105 dB
Чувствителност на микрофонот: -38 ± 3 dB
Должина на кабел: 2.1 m
3,5 mm AUX
Plug and Play

Клуб Цена
791 ден. 879 ден.

На залиха