5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Поделба PHO MSI ICARUS C305

Растојание на фрекфенција: 20Hz-20kHz
Чувствителност: 105 dB
Чувствителност на микрофонот: -38 ± 3 dB
Должина на кабел: 2.1 m
3,5 mm AUX
Plug and Play

Клуб Цена
808 ден. 850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство