12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плотна вградна Gorenje IT640BSC

Брусен раб на плочата
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
PowerBoost функција
4 индукциски зони за готвење
Сигнализација на преостаната топлина
Заштита од деца
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,8 × 52 cm
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 7.200 W

Клуб Цена
14990 ден. 16990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179056 Категории: ,