18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плотна вградна Gorenje ECT646BCSC

Брусен раб на плочата
Закосен раб од предната страна
2 нормални + 1 тројна + 1 проширена зона за готвење
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm

Клуб Цена
14790 ден. 17990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175715 Категории: ,