13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плотна вградна Gorenje ECT643SYB

Црна
Брусен раб на плочата
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
FishZone
4 HiLight зони за готвење
Сигнализација на преостаната топлина
Заштита од деца
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm
Мерки за вградување: 56 × 7 × 49 cm
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 7.000 W

Клуб Цена
16489 ден. 18999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170486 Категории: ,