18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плотна gorenje ECT 643 SYW SIMPL

Simplicity 2.1 Стаклокерамичка вградна плотна
Бела боја
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Брусен раб на плочата
4 Hi-light грејни места
Сигурносен уред
StopGo (пауза)
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Приклучна моќ: 6300 W
Димензии (Ш x В x Д): 60 x 54 x 51 cm
Мерки за вградување: 56 x 5 x 49 cm

Клуб Цена
17931 ден. 21990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170488 Категории: , Ознаки: ,