• 098675
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плотна BEKO HDCE32201X

Уред за безбедност при користење гас
Вклучување/исклучување на светлото
Ниво на готвење 6
Вкупна електрична моќност:3.5 W

Клуб Цена
5689 ден. 6499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098675 Категории: ,