• 182218
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Виста Боне 31.5х61.5cm Крем

Димензии: 31.5х61.5cm

Клуб Цена
981 ден. 1090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182218 Категории: ,