• 182195
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Сандал Боне 45х45cm

Димензии:45х45cm

Клуб Цена
855 ден. 950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182195 Категории: ,