5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Ровере Мат Ноче 60х120cm

Димензии:60х120cm

Клуб Цена
1102 ден. 1160 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182221 Категории: ,