• 182100
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Пулпис 60х60cm Кафеава

Димензии:60х60cm

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182100 Категории: ,