• 182133
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Полен 30х60cm Беж

Димензии:30х60cm

Клуб Цена
855 ден. 950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182133 Категории: ,