5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Парма 60х120cm Антрацит

Димензии:60х120cm

Клуб Цена
1234 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182159 Категории: ,