5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Картепе 60х60cm Сива

Димензии:60х60cm

Клуб Цена
1234 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182165 Категории: ,