5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Картепе 60х120cm Црна

Димензии:60х120cm

Клуб Цена
1378 ден. 1450 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182160 Категории: ,