• 182104
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Картепе 30х60cm Антрацит

Димензии: 30х60cm

Клуб Цена
855 ден. 950 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182104 Категории: ,