• 182095
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Карара Класик 60х60cm

Димензии:60х60cm

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182095 Категории: ,