• 82102
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Бејкоз 60х120cm Сиви

Димензии:60х120cm

Клуб Цена
1169 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182102 Категории: ,