• 82163
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Албатрос 60х120cm

Димензии:60х120cm

Клуб Цена
1395 ден. 1550 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182163 Категории: ,