• 84402
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочка Kai-Durostone Црвена 33х33см

Димезнии: 33x33cm

Клуб Цена
616 ден. 685 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 084402 Категории: ,