5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плитка чинија Sweet Line Бела

Големина 28 x 23 x 2,2 cm
Димензии на предметите: 28 x 23 x 2,2 cm
Дијаметар: 28 cm
Материјал: стакло

Клуб Цена
182 ден. 192 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 018302 Категории: ,