• 011384
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плитка шерпа 3268/14

Емајлирана шерпа

Клуб Цена
575 ден. 639 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 011384 Категории: ,