• Preset-slike-za-sajt
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пластични стеги Praxis 2,5 x 200–100 ком

Клуб Цена
58 ден. 65 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159854 Категории: ,